Kalite Politikamız

  Müşterilerimizi memnun etmek en önemli işimizdir. Ürün ve hizmetlerimizin müşterilerimizin istediği özelliklere sahip olmasını, uygun maliyetli olmasını ve zamanında teslimatını sağlayarak müşterilerimizi memnun etmek en önemli amacımızdır.

   

  Müşterilerimiz işlerimizin odağıdır. İşlerimizi her zaman müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak onların istediği tarzda yaparız.

   

  Sürekli iyileştirme başarımızın temelidir. Yaptığımız her işin daha iyisini yapmayı hedeflemekteyiz. Bu amaçla tüm süreçlerimizi yasalara uygun bir şekilde iyileştirmek için sürekli çalışırız.

   

  Takım çalışması bizim yaşam tarzımızdır. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve ilişki içerisinde bulunduğumuz ilgili taraflarla birlikte bir aileyiz. Birbirimize değer verir, güvenir, saygı duyar, hedeflerimize ulaşabilmek için uyum içinde çalışarak birbirimize fayda sağlar ve birlikte büyürüz.

   

  Makina ve enerji sektöründe faaliyet gösteren SAR MAKİNA  olarak bu temel ilkelerimizin tüm takım üyelerimize yayılımını sağlar ve bir yaşam tarzı haline getiririz. 

  SADIK SAZAN
  Şirket Müdürü